ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس)

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 17 نوامبر 2017

بخش هایی از این گفتگوها در ادامه آمده است.
• اصلا فکرش را نمی کردم روزی به ایران بیایم اما حرفه ام باعث شد به ایران بیایم و با دیدن مردم ایران و فرهنگ شان علاقه ام دو چندان شد و بعد از آشنایی با همسرم عاشق او شدم و ازدواج کردیم. اصلا به ماندن در ایران فکر نمی کردم، چه برسد به ازدواج.

• روز خواستگاری خیلی خوشحال بودم و این شروع یک زندگی جدید برایم بود، البته خانواده همسرم در این راه خیلی به من کمک کردند. راستش را بخواهید هیجان زیادی داشتم برای رسیدن به هدفم، مصمم بودم و سایر مسائل برایم مهم نبود.

• فرهنگ ایران با کشور من متفاوت است؛ ایران کشوری است با فرهنگ اسلامی در خاورمیانه که با برزیل تفاوت های زیادی دارند اما من ایران و فرهنگ اش را بیشتر از برزیل دوست دارم. باورتان نمی شود اما از وقتی لب به غذاهای ایرانی به خصوص کوبیده و قورمه سبزی زدم دیگر به غذاهای برزیلی فکر نمی کنم.

• خانواده ام وقتی خبر ازدواج با یک دختر ایرانی شنیدند تعجب نکردند؛ بلکه ترسیدند، چون چیزهای خوبی از ایران نشنیده بودند اما وقتی با سیمین به برزیل رفتیم و آن ها دیدنش، نظرشان عوض شد اما هنوز ترس داشتند تا این که به ایران آمدند و فهمیدند مسایلی که در مورد ایران گفته می شود وجود ندارد. الان راضی هستند.

• روابط زن ها و مردها در ایران توجه مرا جلب کرد و وقتی دیدیم میان آن ها احترام و مرزبندی رعایت می شود علاقه مند شدم به اسلام و بعد هم که ازدواج کردم و با خواست خودم مسلمان شدم.

• اسم ایرانی ام را مادر زدنم برای من انتخاب کرد و فکر می کنم اسم جالبی باشد.

• من ۳۱سال سن دارم و می توانم تا چندسال دیگر دروازه بانی کنم؛ ولی دوست دارم دخترم ایزابلا جعفری کاروالیو دوسانتوز را در ایران و به شیوه ایرانی تربیت کنم، در برزیل آزادی بیش از حد برای تربیت دختربچه ها مشکل ساز است.

• فوتبال برزیل به لحاظ امکانات و مسائل حرفه ای خیلی از ایران جلوتر است و لیگ های استانی برزیل با برنامه تر و بهتر از ایران برنامه ریزی می شود چه برسد به لیگ برترشان. ایران اگر می خواهد در فوتبال پیشرفت کند باید خیلی حرفه ای اتر از این که الان هست عمل کند.

• دلیل ورود بازیکن ضعیف برزیلی به فوتبال ایران از مدیران برنامه و باشگاه هاست؛ مدیر برنامه ها دروغ می گویند و مدیر باشگاه ها هم تحقیق نمی کنند و همین موضوع سبب می شود بازیکنان ضعیف وارد فوتبال ایران شوند.

همسر فابیو کاروالیو : فابیو عشق ایران است
اصفهان آمده بود، یک دل نه صد دل عاشق کارمند روابط بین المللی باشگاه ذوب آهن شد. دروازه بان برزیلی هر چه زمان گذشت از فرهنگ ایران و آداب رسوم ایرانی خوشش آمد و در نهایت حاضر شد مسلمان هم شود؛ او که برخلاف هموطنانش مخالف بی بند و باری های رایج در کشورش بود، سبب شد تا پایه های زندگی اش را با یک آبادانی اصیل شکل دهد تا زیاد هم از برزیل دور نشود . خانم جعفری همسر فابیو اکنون از این که با یک خارجی ازدواج کرده، خوشحال است و می گوید در خواب هم نمی دیده با یک برزیلی ازدواج کند. با او در خصوص این سبک از زندگی صحبت کردیم:

• من در باشگاه ذوب آهن اصفهان کار می کردم و به خاطر کارم در امور بین الملل با بازیکنان خارجی ارتباط داشتم و همین موضوع باعث آشنایی ما شد. معیارم برای ازدواج با فابیو بیشتر علاقه بود و بعد سعی کردم بقیه جوانب را درست کنم.

• او چون تا حالا در کشورهای مسلمان بازی نکرده بود، حجاب ایرانی ها برایش پدیده تازه ای بود. با خانواده ام مشکل نداشت، اما اوایل کمی سخت بود چون پذیرش این موضوع برای خانواده ام کمی دشوار بود. من هم گفتم یک روز بیاید خانه تا پدر و مادرم او را ببینند .همان روز خواستگاری صحبت کرد و خودم شدم مترجم خواستگارم (خنده)

• راستش فکرش را نمی کردم با یک فوتبالیست ازدواج کنم، آن هم از نوع خارجی؛ ازدواج با فابیو زندگی مرا عوض کرد؛ البته ازدواج با یک فرد غیر ایرانی سختی های خاص خودش را دارد، ما دائما در سفر بین ۲ کشور هستیم یا این که خانواده فابیو به ایران می آیند.

• فرهنگ آن ها خیلی شبیه به ایرانی هاست، به خصوص قسمت جنوب ایران. من چون آبادانی هستم با خانواده فابیو راحتم . آن ها دست و دلباز و خونگرم هستند و غذاهای تند هم زیاد می خورند. البته برخی از رفتارهایی که دارم و یا غذاهایی که تهیه می کنم، برایشان جالب است.

• در مورد فوتبال مشکلی نداریم. خوشبختانه هر ۲ پرسپولیسی هستیم، البته صنعت نفت جای خودش را دارد.

• در مورد علاقه آبادانی ها به برزیل یک چیزهایی برایش گفته بودم، اما باورش نمی شد تا این که رفتیم آبادان، آن جا یک دستفروش کلی دمپایی ابری با پرچم برزیل می فروخت که برای فابیو جالب بود و وقتی بازی های صنعت نفت را دید و شعار هواداران را شنید، متوجه حرف های من شد.

• زندگی فعلی مان راضی کننده است و چون علاقه و عشق اصلی ترین مساله زندگی مان است مسائل دیگر را سخت نمی گیریم. درآمد فابیو کفاف زندگی مان را می دهد. اتفاقا دنبالش هستیم تا ملیت ایرانی برای فابیو بگیریم تا بتواند در لیگ برتر هم بازی کند.

• البته زوج های ایرانی خوشبخت هم زیاد داریم اما من از ازدواج با یک برزیلی مثل فابیو خوشحالم؛ او خیلی خوب است و شخصیت و علاقه اش به ایران او را فردی قابل احترام برای من کرده است.

• فابیو که از مسائلی مانند مهریه سردر نمی آورد، اما خانواده ام اعتقاد داشتند برای زندگی با یک خارجی باید گارانتی وجود داشته باشد و او یک باب آپارتمان به نام من خرید، و لی مهریه به شکل مرسوم نداشتم.

Article source: http://www.irannaz.com/news_detail_13210.html

نتایج جستجو قمشه
               
N1391923696 ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) N1391945106 ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) N1391944604 ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) N1391944117 ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس)
     
مجموعه سخنرانی دکتر حسین الهی قمشهای 1 اورجینال کاملترین مجموعه سخنرانی های دکتر الهی قمشه ای (به صورت اورجینال)(DVD) وصال عشق، دکتر الهی قمشهای اورجینال مجموعه سخنرانی دکترحسین الهی قمشهای 2 اورجینال
     

تعداد 4 عدد CD

شامل ۲ CD با بالاترین کیفیت

مجموعهای منتخب از سخنرانیهای دکتر حسین الهی قمشهای

قابل پخش در تمامی دستگاههای خانگی

     
8,000 تومان buy ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) 8,700 تومان buy ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) 8,000 تومان buy ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) 8,000 تومان buy ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس)
     
     
               
N1391945811 ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) N1352701081 ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) N1350834344 ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) N1355192786 ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس)
     
روضه الرضوان، نور عرفان، دکتر الهی قمشه ای اورجینال گلچین 34 سخنرانی دکتر الهی قمشه ای/اورجینال متن کامل 52 سخنرانی از دانشمند بزرگ دکتر الهی قمشه ای/اورجینال متن کامل 52 سخنرانی از دانشمند بزرگ دکتر الهی قمشه ای/اورجینال
     

تعداد 1 عدد DVD

گلچین 34 سخنرانی دکتر الهی قمشه ای
 

متن کامل 52 سخنرانی از دانشمند بزرگ دکتر الهی قمشه ای

متن کامل 52 سخنرانی از دانشمند بزرگ دکتر الهی قمشه ای

     
8,000 تومان buy ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) 7,000 تومان buy ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) 6,500 تومان buy ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس) 5,500 تومان buy ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس)
     
     
               
N1355981482 ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس)      
     
گلچین 34 سخنرانی دکتر الهی قمشه ای/اورجینال      
     

گلچین 34 سخنرانی دکتر الهی قمشه ای

     
     
5,000 تومان buy ازدواج بازیکن فوتبال برزیلی بادخترایرانی (+عکس)            
     

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code