دانلود رایگان سخنرانی های دکتر حسین محی الدین الهی قمشه ای

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 17 آگوست 2016

ghomshei دانلود رایگان سخنرانی های دکتر حسین محی الدین الهی قمشه ای

قبل از هر صحبتی باید بگویم توصیف من از دکتر حسین الهی قمشه ای عزیز بر اساس درک ناچیز و ناقص بنده از ایشان است و بزرگی و شأن ایشان خیلی بیشتر از این چند سطر است و من در حد فهم خود برای دوستانی که تازه با دکتر الهی قمشه ای آشنا شده اند نوشته ام.

شما دراینجا می توانید صدها ساعت سخنرانی صوتی و ده‌ها ساعت سخنرانی ویدئویی دکتر حسین الهی قمشه‌ای را بصورت رایگان دانلود کنید فايل های دارای کپی رايت موسسه الهی قمشه ای در اين سايت قرار داده نشده اند و شما می توانيد سخنرانی های جديد دکتر حسين الهی قمشه ای را از مراکز فروش آثار فرهنگی تهيه بفرمائيد، آدرس این مراکز در سایت رسمی استاد وجود دارد.

دکتر حسین الهی قمشه ای یک فیلسوف، عارف، دانشمند، استاد و خلاصه یک انسان بسیار دوست داشتنی است که با زبانی بسیار شیرین و کلامی جادوئی شما را عاشق همه چیز می کند، حتماً این فایل ها را دانلود کنید. صحبت های ایشان با چیزهایی که تا کنون شنیده اید فرق دارد و به شما سراسر زیبایی، شادی و عشق هدیه می کند

جواب هر نوع سؤالی که در زندگی در هر موردی برایتان پیش بیاید در این گفتارها و سخنرانی های آقای دکتر الهی قمشه ای وجود دارد. من بارها و بارها این فایل ها را گوش کرده ام و هر بار دریچه ای جدید از نور معرفت و علم به رویم گشوده شده است و هر بار به نکته ای تازه دست پیدا کرده ام. تفکر و نگرش شما به زندگی عوض خواهد شد ، جواب صدها سؤالی که در ذهن خود از زندگی و خدا و هر چیزی را که فکر کنید با روشن ترین و عالی ترین بیان دریافت خواهید کرد ، حتماً سعی کنید آن ها را گوش کنید و واقعاً تأثیر آن را در رفتار و روح و فکر خود خواهید دید.

این بزرگ ترین آرشیو چند گیگابایتی از سخنرانی های دکتر الهی قمشه ای در اینترنت است که نظیر آن را هیچ کجا پیدا نخواهید کرد و من آن ها را از هر جای ممکن مانند کلاس های درس ، سخنرانی های عمومی در مکان ها مختلف و تلویریون و … جمع کرده ام و در آینده هم جمع خواهم کردو به این مجموعه اضافه می کنم.

سخنرانی های جدید که با عنوان ” سیری در ادبیات هنر و عرفان” در شماره های ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ … و سری سی دی های در محضر حافظ ۱ و ۲ و… و همچنین “باغ دل شرح گلشن راز شیخ محمود شبستری” توسط موسسه الهی قمشه ای توزیع می شود و بدلیل کپی رایت در این وب گاه قرار داده نشده است ، لطفاً برای اطلاع از جدیدترین آثار منتشر شده دکتر قمشه ای به وب گاه رسمی ایشان سر بزنید در همان جا می توانید از روش تهیه جدیدترین سی دی ها و شرکت های پخش آثار صوتی و تصویری ایشان آگاه شوید. حتماً سعی کنید این سری سی دی ها را تهیه کنید چون واقعاً بسیار عالی هستند و من بارها آن ها را گوش کرده ام و هر دفعه بیشتر لذت برده ام.

عنوان بحث ها و سخنرانی ها گوناگون است اما بدون توجه عنوان ، آن ها را دانلود کنید و گوش کنید چون هر کدام سرشار از تمام همه چیز است. بعد از دانلود فایل ها را روی دستگاه ام پی تری پلیر خود یا روی کارت مموری گوشی موبایل خود منتقل کنید تا همیشه همراهتان باشد و بتوانید آن ها را همه جا و در همه حال گوش کنید و لذت ببرید. سعی کنید این فایل ها را به دوستان خود و کسانی که دوستشان دارید هم بدهید.

تمام هزینه های سرور و دامنه این وب گاه توسط یک دوست نیکوکار جهت گسترش دانایی، زیبایی، نکویی که همواره شعار دکتر حسین الهی قمشه ای عزیز می باشد فراهم شده و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. باشد روزی که جز دانایی، زیبایی، نکویی نیافرینیم . به دوستان خود هم بگویید.

توجه: دوستان عزیز استفاده تجاری و کپی این فایل ها به قصد فروش به دیگران مجاز نیست، شما مجاز هستید این فایل ها را به صورت رایگان دانلود کنید و به صورت رایگان هم در اختیار دیگران قرار دهید و همین طور به صورت رایگان در وب گاه و وب نوشت خود پخش و منتشر کنید، به طور کلی شما مجاز نیستید از این وب گاه با انگیزه های مالی استفاده کنید، هدف ما رساندن صدای آسمانی و روح بخش دکتر حسین الهی قمشه ای به سراسر جهان به صورت رایگان است تا هر کس که به این صحبت ها گوش کند در این دنیای پر آشوب به آرامش و امنیت ابدی برسد و زیبائی، دانائی، نکوئی را شعار خود کند

ورود به سایت رسمی دکتر الهی قمشه ای

Article source: http://www.drelahi.net/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code